Jídelny

Hlavní stránka » Katalogy » Jídelny

Rozkládací stůl DOC a židle Scacco ve spojení s praktickou jednoduchou knihovnou vytvoří slavnostní atmosféru Vašeho interiéru. Design odlehčeného stolu Airport a židlí Wien podtrhuje černobílý koberec Lace.
Vyberte nejprve velikost a tvar jídelního stolu. Volte podle toho, kolik členů rodiny se bude pravidelně scházet u stolu a kolik členů příležitostně. Tvar a design stolu uzpůsobte místnosti, kam je určen. Do kuchyně jednoduchý, v obývacím pokoji pak noblesnější nejen tvarově, ale i materiálově.
Sestavte si svůj interiér kamínek po kamínku. Když si nebudete vědět rady, obraťte se na naše designery.
Podložky Silver Mat doplní Váš designový interiér.
Kulatý stůl Astro a odlehčené plastové židle Ice budou působit velmi křehce. Vhodná kombinace do menšího prostoru.
Vašemu jídelnímu stolu bude slušet vhodný koberec, který zateplí Vaš jídelnu.

Jídelní stůl Bijoux dodá Vašemu interiéru příjemný nádech elegance.

Nebojte se pustit do odvážných kombinací, život je krásný.
Sestavte si jídlenu jednoduše a účelně, volte Vám příjemnou kombinaci barev. Pokud si nejste jisti, nechte se inspirovat nebo si objednejte službu bytového designera.

Tip pro malé byty

Pro malé byty je zde nápaditý stolek Spacebox montovaný na stěnu. Rozložený slouží jako jídelní stůl. Když ho nepotřebujeme, je z něj polička. Skládací židle Skip se promění na vkusnou dekoraci stěny.
Praktický víceúčelový stolek Magic Vám v malém prostoru poslouží jako jídelní stůl a snížením výšky se z něj stává konferenční stolek.