O společnosti AMBER INTERIER

Hlavní stránka » O firmě

AMBER INTERIER je návrhářská a dodavatelská firma s 16-ti letou tradicí.

Navrhujeme design interiérů bytových a komerčních. Jednou z nejvýznamnějších bytových zakázek byl návrh interiéru bytu premiéra v Kramářově vile, z komerčních interiérů to byly návrhy interiérů restaurací, lobby a konferenčních místností hotelu Barceló Praha. V obou případech byly součástí projektu i dodávky interiérů.

Společnost AMBER INTERIER je autorizovaným dovozcem a prodejcem bytového nábytku předních italských výrobců DOIMO a CALLIGARIS, osvětlení PANZERI CARLO, bytových koberců NANIMARQUINA, závěsných systémů pro bytový textil GIFER, bytových dekoračních a potahových látek CASTELLO DEL BARRO, ANTILO, RIOMA, EQUIPO DRT a dalších.

Současné působiště AMBER INTERIER je v romantickém mlýně na Praze 4, kde je showroom se vzorkovnou a skladem ve třech podlažích o celkové ploše 450 metrů čtverečných.

Vaše požadavky a přání s Vámi prokonzultujeme a pomůžeme naplnit v našem showroomu poradou při výběru jednotlivých kusů nábytku. Jestliže potřebujete vyřešit interiér nový nebo zcela přeměnit stávající, provedeme zaměření prostoru a po konzultacích o stylu a barvách připravíme vzorkovnici a vypracujeme 3D vizualizaci. Poté dalšími konzultacemi doplníme návrh na konečný. Umíme Vám naslouchat a připravíme návrh podle Vašeho životního stylu.

Jsme rádi, že Vám můžeme pomoci příjemně bydlet! Těšíme se na Vás!